Ara
  • tanibra

E-TİCARET ÜRÜN RENDER İŞLEMİ

MOBİLYA , AHŞAP ÜRÜNLERİ , ÇALIŞMA MASASI , TV ÜNİTESİ , KİTAPLIK VS PROJE ÜRÜNLERİNİZİ ULTRA KALİTE RENDER ALIYORUZ. ÇEKİM YAPMAYA GEREK KALMADAN RENDER GÖRSELERİNİ E-TİCARET SİTENİZE VEYA PAZARYERİ SİTELERİNDE LİSTELEYEBİLİRSİNİZ. E-TİCARET MÜŞTERİLERİ GÖRSEL VE SUNUMA ÇOK ÖNEM VERDİĞİNİ UNUTMAYALIM. RENDER ALMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER ÜRÜNÜNÜZÜ ÇOK İYİ ANLATIP SUNACAKTIR.


RENDER ALANLARINDA HİZMET İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ 0553 0035 917


İnternetin günümüzde her alanda olduğu gibi iş dünyasında ki etkisi de çok büyük boyutlardadır. Şirketler internet siteleri üzerinden ürünlerini tanıtıp müşteri ağlarını genişletmektedirler. Ancak ürün tanıtımı yaparken yaşanan en kritik sorunlardan birisi 3d ürün görselleştirmedir.

Ürünlerin fotoğrafını çekmek her zaman istenilen çarpıcı sonucu vermeyebilir. Ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar bu yüzden 3 boyutlu çizim yapan firmalar ile çalışarak bu problemlerini çözmektedirler.

3D çizim yapan firmalar ile anlaşan müşteriler ürünlerinin 3d çizimini yaptırtıp, yapılan çizimleri internet sitelerinde, ürün kataloglarında ve benzeri birçok mecrada kullanmaktadırlar.EE-TİCARETİNİZ İÇİN MOBİLYA ÜRÜN RENDER İŞLEMİ


TANİBRA YAZILIM DİJİTAL MEDYA HEMEN ARAYIN 0553 0035 917


1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör