Ara
  • tanibra

GAZİANTEP SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

En son güncellendiği tarih: Mar 12

Gaziantep’de Tanibra sosyal medya ajansı olarak faaliyet gösteren kurumlar, sosyal medya alanında uzmanlaşmış personelleriyle tüm şirketlere tanıtım ve pazarlama alanında hizmet verebilmektedir. Peki sosyal medya yönetimi faydaları nelerdir ? Yaşadığımız internet çağında, insanının sosyal hayatı, çevresi, alışveriş ilişkileri tamamen değişmiş, sosyalleşme dahil pek çok ihtiyacını internet çağının yetirdiği yeni araçlarla gidermeye çalışmıştır.


GAZİANTEP BÖLGESİNDE SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI ALANLARINDA HİZMET İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ 0553 0035 917


Markanın analizi, rakip analizi, hashtag analizi, SEO ve sosyal mecra yansıma analizleri, etkileşim analizleri, ilgi alanı, demografik verilerden oluşturulan hedef kitle analizleri, influencer, fenomen, sektörel blog ve forumlar üzerinden tüm veriler alınarak stratejiler belirlenir ve aylık paylaşım planı oluşturulur.

Tarafınızdan onaylanan takvim üzerinden paylaşımlar yapılarak, aylık dönüşüm raporları sunulmaktadır.

Sosyal medya danışmanlığı / yönetimi orta ve uzun vadede marka değerini arttıran ve dönüşüm sağlayan, Dijital Pazarlama’nın büyük bir parçasıdır.GAZİANTEP BÖLGESİNDE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI ALANLARINDA HİZMET İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZSosyal medya danışmanlığı konusunda özellikle bir ajansla firmaların bu alanlardaki işlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve profesyonel verilerle takip altında tutulması hayati önem taşımaktadır. Çünkü düzenli bir şekilde ilerlenmediğinde ya da bir çalışma planı kurulmadığında, çalışma sürecinde eksiklikler yaşanarak istenilen başarıya ulaşılabilmesi pek mümkün olmamaktadır.

Burada da sosyal medya hizmeti almanın önemi devreye girmektedir. İşinde profesyonel olan bir ekiple çalışıldığında hem markalar için sosyal medya kısmında maddi gelir artmakta, hem marka bilinirliği yükselmekte hem de işinde uzman bir ekipten hizmet alındığı için yapılması gerekenler sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.


TANİBRA YAZILIM DİJİTAL MEDYA HEMEN ARAYIN 0553 0035 917

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör